Biesiada Piwna 2016
2016-06-07

Szanowni Koledzy i Koleżanki!!!

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w Katowicach w dniu 16 czerwca 2016 roku organizuje kolejną BIESIADĘ PIWNĄ. Jak sama nazwa wskazuję mile widziana obecność kobiet :).

Dodatkowo w tym dniu gramy na Euro 2016 z ekipą NIEMIEC. W związku z powyższym planujemy o godziny 21.00 zakończyć biesiadowanie (oczywiście mowa o wspólnych śpiewach, rozmowach, zabawach) i zasiąść przed dużym ekranem i wspólnie kibicować. PIWA NAM NIE ZABRAKNIE!!!! Mam nadzieję że przy wspólnym kibicowaniu powtórzymy sukces z 11 października 2014 roku zejdziemy z boiska jako zwycięzcy. POLSKAAAAAAAAAAAAA BIAŁOCZEEEEEERWONI !!!!

I nie będziemy śpiewać „nic się nie stało, chłopaki nic się nie stało” – ta przyśpiewka jest zakazana i zarezerwowana dla kibiców Niemiec…, oczywiście zapraszamy serdecznie również kibiców Niemiec, niech sobie pośpiewają po ostatnim gwizdku…


UWAGA!!!

OGŁASZAMY NINIEJSZYM KONKURS NA NAJLEPIEJ UBRANEGO, WYGLĄDAJĄCEGO I OCZYWIŚCIE BAWIĄCEGO SIĘ KIBICA NASZEJ REPREZENTACJI.

Najlepsze pomysły, stroje zostaną nagrodzone!!!

Biesiada piwna będzie miała miejsce na terenie Browaru Jurajskiego w Zawierciu, ul. Paderewskiego 114 (Karczma u Stacha). Zapraszamy od godziny 16.00.

Koszt udziału w Biesiadzie 10 zł – proszę zgłaszać się do przewodniczących kół. Osoby spoza SITP mają ostatnią szansę na wstąpienie do naszych szeregów.

Zarząd SITP oddział Katowice

Projekt i wykonanie