BIERNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH
2018-06-01

 SITP Oddział Katowice Koło Opole zaprasza do udziału w konferencji pt. „Bierne systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych – rzetelność wykonania, próby ogniowe”, która odbędzie się w dniach 26.06-27.06.2018r. w Opolu.

Konferencja rozpoczyna się w dniu 26 czerwca 2018 r. w Hotelu „Zajazd u Dziadka” Opole ul.Strzelecka 55. Od godziny 8.00 rozpocznie się rejestracja uczestników.

Pierwszy dzień poświęcony tematom praktycznym związanym z oddawaniem obiektu do użytkowania oraz przedstawienie wyrobów, które będą wchodziły w skład elementu badawczego poddanego próbie ogniowej.

Osoby przybywające na konferencję będą zameldowane na miejscu konferencji, tam również zapewniamy lunch oraz śniadanie w dniu 27 czerwca 2018 r.

Od godziny 18 w dniu 26.06.2018 r. przewidziana jest atrakcja -strzelanie do rzutek. Przedmiotowe strzelanie oraz wieczorny posiłek odbędą się na strzelnicy odległej od hotelu o 1,5 km.

W drugim dniu o godzinie 10 spotykamy się w zakładzie firmy Knauf, który zlokalizowany jest w pobliżu Elektrowni „Opole”, Opole ul. Norweska 1. W zakładzie odbędzie się próba ogniowa oraz będzie możliwość zapoznania się z możliwościami laboratorium oraz zakładem produkującym płyty gipsowo-kartonowe.

Zakład firmy Knauf położony jest w odległości około 20 km od Hotelu „Zajazd u Dziadka” co zająć może około 30 minut. Na terenie zakładu lub w jego pobliżu będą przygotowane miejsca parkingowe.

Na terenie zakładu uczestnicy konferencji otrzymają lunch.

Projekt i wykonanie