OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA – ZAKOPANE WIOSNA 2022
2022-02-08

Międzynarodowa konferencja szkoleniowa
„OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA – ZAKOPANE WIOSNA 2022”

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział w Katowicach zorganizowało w dniach 24-27 marca 2022 r. międzynarodową konferencję szkoleniową „OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA – ZAKOPANE WIOSNA 2022”
Przybyłych uczestników przywitał Prezes Zarządu Oddziału SITP w Katowicach – Artur Dela.
Patronat nad Konferencją objął Śląski Komendant Wojewódzki PSP w Katowicach – nadbryg. Jacek Kleszczewski, który dokonał oficjalnego otwarcia Konferencji.
Miejscem wykładów oraz prezentacji zaproszonych firm był HOTEL MERCURE KASPROWY ZAKOPANE.
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 tegoroczna konferencja była kontynuacją cyklicznych, wiosennych spotkań organizowanych w Zakopanem. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do projektantów, architektów i osób nadzorujących procesy budowlane, rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, strażaków, inspektorów ochrony przeciwpożarowej i innych osób zajmujących się na co dzień sprawami ochrony przeciwpożarowej budynków, jak również przedstawicieli firm zainteresowanych tą problematyką.
Do prelekcji zaproszono ekspertów z szeroko pojętej dziedziny ochrony przeciwpożarowej.
W konferencji uczestniczyło prawie 330 osób oraz 27 wystawców.
Merytoryczne zagadnienia seminarium zostały podzielone na IV sesje. Każda sesja tematyczna zakończona była ciekawą dyskusją, w trakcie której uczestnicy mogli odnieść się do tematów przygotowanych przez zaproszonych prelegentów.
Organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnej edycji zaplanowanej na rok 2023.

Materiały do pobrania http://sitp.katowice.pl/zakopane2022/